Termoaktywna bielizna strefowa męska - "Energytech" komplet NordCamp

Nowy produkt

Profesjonalna sportowa bielizna termoaktywna Energytech jest zaprojektowana z najbardziej zaawansowanej technologii tak, abyś nawet podczas ekstremalnego wysiłku mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie. ODDYCHALNOŚĆ - bielizna posiada "body mapping", tzw. mapę ciała, czyli strefy wzmożonego oddychania, które uwzględniają zróżnicowanie położenia na ciele miejsc oddawania ciepła i pocenia się.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

169,00 zł brutto

Więcej informacji

Bielizna idealnie nadaje się do wszechstronnego wykorzystania w okresie jesienno-zimowym, a innowacyjne systemy zastosowane w ubraniach Energytech wspomogą krążenie krwi i funkcjonowanie oraz dotlenienie całego organizmu.

Ponadto zawarty PROTECT SYSTEM (PS SYSTEM) poprzez wzmocnienie struktury materiału doskonale zabezpiecza wrażliwe na urazy kolana i łokcie. Stanowi dodatkową ochronę newralgicznych miejsc przed zimnem. Elastyczny materiał zapewnia pełną swobodę ruchów. Idealnie dopasowuje się do ciała, bardzo szybko transportuje wilgoć na zewnątrz oraz chłodzi kiedy się pocimy i ogrzewa, kiedy jest nam zimno.

AIR BODY CHANNEL (ABC system)
To system tuneli i kanalików, który skutecznie wentyluje klatkę piersiową i plecy. Układ tuneli znacznie zwiększa powierzchnie parowania na plecach, w miejscach o największej potliwości. Dodatkowo cały system wspierany jest przez strefę o specjalnym splocie, dzięki której wilgotność regulowana jest ciepłem ciała.

BODY MASSAGE SYSTEM (BMS SYSTEM)
Dzięki specjalnemu splotowi materiału zapewnia kontrolowany ucisk mięśni brzucha i okolic bioder. Wspomaga to krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenienie całego organizmu.

PROTECT SYSTEM (PS SYSTEM)
Wzmocniona struktura materiału doskonale zabezpiecza wrażliwe na urazy kolana i łokcie. Stanowi dodatkową ochronę tych newralgicznych miejsc przed zimnem. Elastyczny materiał zapewnia pełną swobodę ruchów.

IONS OF SILVER SYSTEM
Pod ramionami znajduje się materiał wykonany w technologii IONS of Silver, w którym znajduje się bakteriostatyczne srebrne włókno. Srebro jako pierwiastek bakteriobójczy zapobiega tworzeniu i rozprzestrzenianiu się bakterii generujących nieprzyjemny zapach. Dodatkowo splot materiału tworzy specjalną siateczkę, która idealnie przylega pod pachą, tworząc strefę izolującą skórę od wydzielanego potu. Jony srebra hamują rozwój mikroorganizmów, co w konsekwencji chroni nasz organizm przed ich niepożądanym działaniem.

Kolor: czarny
Rozmiary: M, L, XL, XXL