Letnie Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 52,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Rękawiczki na cieplejsze dni. Górna część wykonana z siateczki, a dolna ze sztucznego nubuku. Wzmocnione między palcami.

  52,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 161,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Idealne do jazdy w ciepłe letnie dni. Od spodu wykonane z wysokiej jakości materiału ROECK-GRIP, wyprodukowanego specjalnie dla firmy Roeckl. Materiał ten do złudzenia przypomina skórę, jest mocny, bardzo miękki, oddychający, zapewnia doskonały chwyt. Eleganckie, mocne i bardzo wygodne rękawiczki wyposażone w funkcję Touch Screen.

  161,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 110,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Eleganckie rękawiczki jeździeckie. Wykonane z miękkiej, naturalnej skóry. Posiadają wzmocnienia między palcami. Przewiewne dzięki otworom wentylacyjnym.

  110,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 147,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Model stworzony na lato, idealny przy wysokich temperaturach. Wierzch dłoni w tych rękawiczkach wykonany jest z innowacyjnego materiału Suntan Mesh, który pozwala promieniom słońca na przenikanie rękawiczki jednocześnie chroniąc przed szkodliwymi promieniami UV.

  147,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 70,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Przewiewne letnie rękawiczki jeździeckie wykonane z elastycznego, oddychającego oraz dobrze przylegającego materiału siatkowego na wierzchniej stronie. Zapewniają optymalną wentylację. Po wewnętrznej stronie dłoni posiadają lekki materiał który ma doskonałe właściwości chwytne oraz zapewnia doskonałą czułość na wodzach. Zapinane na rzep przy nadgarstku.

  70,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów