Katalog

Producent

Promocje

Apteczka Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
 • 42,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Złożona kuracja antybakteryjna przeznaczona jest na miejsca zaatakowane tzw. grudą, egzemą skórną oraz podatne na pęknięcia skóry. Zawartość allantoiny i wazeliny umożliwia delikatne, ale skuteczne usunięcie strupów. Olejek z drzewa herbacianego i ekstrakty roślinne zapewniają antybakteryjne, przeciwzapalne, antyseptyczne i łagodzące działanie kuracji.

  42,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 65,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.

  Nowoczesny preparat pielęgnacyjny przeznaczony do stosowania w miejscach zaatakowanych grudą oraz szczególnie podatnych na pękanie skóry. Preparat zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra, które mają ogromną powierzchnię czynną, co sprawia, że są nieporównywalnie lepsze od wszystkich tradycyjnych środków w swojej kategorii.

  65,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.
 • 65,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Nowoczesny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry konia. Idealny do używania w miejscach szczególnie narażonych na urazy i otarcia. Dzięki zawartości aktywnych cząsteczek nanosrebra, które mają znacznie większą powierzchnię czynną, preparat jest lepszy od innych tradycyjnych środków w swojej kategorii.

  65,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 35,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Produkt przeznaczony jest do rozgrzewania kończyn konia przy stłuczeniach, opuchnięciach, nadwerężeniach i stanach zapalnych różnego pochodzenia. Jest również doskonałym preparatem do masażu na obolałe mięśnie. Wyciąg z arniki lekko drażniąc zakończenia czuciowe w miejscach zastosowania, powoduje zwiększone przekrwienie i rozszerzenie naczyń krwionośnych.

  35,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 35,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Doskonałej jakości balsam z naturalnych wyciągów roślin stosowany do codziennej pielęgnacji po ukąszeniu owadów. Działa chłodząco i wyraźnie zmniejsza uczucie bólu i swędzenia dzięki ekstraktom z nagietka i rumianku oraz prowitaminie B5.

  35,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 135,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat pełniący funkcję ochronną i wspomagającą dla układu oddechowego. Starannie dobrana kompozycja 5 ziół i kwasów organicznych łagodzi podrażnienia górnych dróg oddechowych, a także nie dopuszcza do rozwoju w nich grzybów i bakterii. Podawany w miesiącach wzmożonej aktywności patogenów atakujących układ oddechowy wspomaga jego odporność, chroni...

  135,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 80,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  "Ransept" to innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki. Zawiera w swoim składzie kompleks "Rubinowa Tarcza", który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks tenzawiera specjalnie dobrane składniki wzajemnie uzupełniające swoje działanie.

  80,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 80,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Zawiera w swoim składzie kompleks "Złota Tarcza", stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks ten zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach.

  80,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 84,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 7dni

  Preparat w postaci płynu, zabezpieczający włosy przed wystąpieniem łupieżu i odczuwaniem swędzenia u koni. Preparat ma działanie ochronne, nabłyszczające, pielęgnacyjne,  wspomaga zachowanie prawidłowego ph włosów. Zabezpiecza przed sklejaniem włosów, przyleganiem  brudu i kurzu, zapewnia ich właściwy porost i strukturę.

  84,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 7dni
 • 90,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Cabi Spray" dedykowany jest dla koni, które mają problemy ze strzałkami, a także u koni stojących na wilgotnym podłożu. Preparat zabezpiecza kopyta przed wnikaniem wszelkich zanieczyszczeń z podłoża. Cabi Spray należy stosować za każdym razem po korekcji kopyt, a także przy codziennym rozczyszczaniu.

  90,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 315,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie wspomagający objawowe leczenie kaszlu oraz alergii oddechowych. Posiada silne właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne, znacząco wpływa na poprawę funkcji oddechowych

  315,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 29,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Płyn dezynfekcyjny na bazie alkoholu izopropylowego, z nadtlenkiem wodoru i olejkiem z drzewa herbacianego oraz gliceryną. Płyn opracowany został zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

  29,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów