Obniżka! Siodło "Wintec 500 Jump Cair" Zobacz większe

Siodło skokowe "500 Jump Hart" Wintec

Nowy produkt

Nowa odsłona skokowego siodła Wintec 500- Cair zamieniła się w HART. Oznacza to jeszcze więcej komfortu dla jeźdźca oraz konia. System Cair został zachowany, terlica oraz panele siodła są jeszcze bardziej elastyczne, a materiał do złudzenia przypomina prawdziwa skórę (posiada również lepsze właściwości w niskich temperaturach)

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Wysyłka w ciągu 24h.

3 150,00 zł brutto

-650,00 zł

3 800,00 zł brutto

Więcej informacji

Siodło 500 Hart to renomowana jakość wykonania firmy Wintec przy bardzo atrakcyjnej cenie. Występuje w 3 wersjach i szeregu udogodnień. Siodło niemal zawsze możemy idealnie dopasować zarówno dla jeźdźca, jak i konia. Daje duży komfort dla pleców oraz swobodę w ruchu dla naszego wierzchowca.

Siodła są  doskonałej jakości przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Zalety siodła Wintec:
- Lekkość (waga siodła to około 5,5-6 kg).
- Bardzo wytrzymały materiał syntetyczny odporny na pleśń, wilgoć, mróz, bród. Nie wymaga tak częstej pielęgnacji jak siodła skórzane, przy swojej znakomitej wytrzymałości na rozdarcia czy zużycie materiału.
- System wymiennych łęków, pozwala na dopasowanie do niemal każdego konia, tak aby nie uciskało na kręgosłup oraz nie blokowało swobody ruchów.
- "System CAIR", czyli panele powietrzne, które dopasowują się do grzbietu konia tak, aby amortyzować i niwelować punktowe uciski na grzbiecie. Tworzą maksymalny komfort dla konia oraz poprawiają swobodę ruchu jeźdźca.
- System wymiennych poduszek. Są to piankowe wypełnienia, którymi możemy uzupełnić panel siodła. Jeżeli siodło nie przylega idealnie do grzbietu konia, możemy je wypełnić. Poduszki są dostępne w 4 grubościach (4, 8, 12, 16 mm) i 3 częściach składowych (przednia, środkowa i tylna).
- System wymiennych przystuł. Zużyte paski możemy z łatwością wypiąć i wymienić na nowe przystuły syntetyczne bądź skórzane.
- Wymienne klocki kolanowe można dopasować tak, aby nie blokować swobody ruchu jeźdźca. Przymocowane są za pomocą rzepów. Można je wymienić na grubsze lub cieńsze o różnych profilach lub całkowicie odpiąć.
- Antypoślizgowe panele siodła stabilizują czaprak pod siodłem, aby nie wysuwał się podczas treningu.
- Siodło łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia siodła dedykowana jest specjalna pianka "Wintec Saddle Cleaner". Preparat doskonale zmywa zabrudzenia i odświeża syntetyczny materiał.
- Przyczepy puślisk są głęboko zamontowane, dzięki czemu zamki od puślisk nie przeszkadzają podczas jazdy.

Posiadamy siodła testowe: skokowe, wszechstronne  oraz ujeżdżeniowe modelu Wintec 500. O możliwość wypożyczenia siodła testowego proszę pytać telefonicznie lub mailowo.

Siodła posiadają 2-letnią gwarancję oraz dodatkowo 10-letnią gwarancję na terlicę.

Jeśli ktoś z Państwa preferuje siodła skórzane, to polecamy siodło "Bates". Jest ono skórzanym odpowiednikiem syntetycznego siodła Wintec i posiada wszystkie jego zalety.

Kolory: czarny, jasnobrązowy
Rozmiary: 16,5", 17", 17,5"