Kategorie

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Absorbine

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 130,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  "ShowSheen" to numer 1 w Ameryce Północnej wśród preparatów nabłyszczających i ułatwiających rozczesywanie. Składniki pokrywają nasadę włosa, aby utrzymać grzywę i ogon niesplątane oraz redukują napięcie statyczne. "ShowSheen" powoduje, że sierść jest gładka, lśniąca oraz wyrazista. Preparat chroni przed kurzem, brudem oraz plamami, utrzymując Twojego...

  130,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 123,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat regenerujący do strzałek oraz białej linii. Powstrzymuje gnicie kopyta, poprzez hamowanie rozwijania się chorobotwórczych bakterii oraz grzybów. Wspomaga odrost zdrowej tkanki. Preparat jest bardzo efektywny: nie podrażnia, nie wysusza, nie plami, ma neutralny zapach. Miękka tubka z wąskim zakończeniem umożliwia precyzyjną aplikację. Nie zawiera...

  123,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 192,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Środek owadobójczy i odstraszający owady, do pomieszczeń. Najbardziej zaawansowany technologicznie środek do pomieszczeń odstraszający owady. Odstrasza i zabija muchy, moskity i komary do 14 dni po zastosowaniu. Oprócz trzech rozpuszczonych w wodzie substancji czynnych posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  192,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 187,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Ziołowy środek odstraszający owady. Oparty na naturalnych składnikach, zawierający liczne olejki roślinne. Naukowo udowodniona 8-godzinna skuteczność. Przeznaczony dla koni, kuców, źrebiąt i psów. Bezpieczny w stosowaniu. Nie pozostawia tłustych osadów na sierści, nie lepi się, ma przyjemny, świeży zapach. Bez dodatku sztucznych barwników.

  187,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 130,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Kuracja na artretyzm i bóle mięśni spowodowane nadmiernym wysiłkiem. Idealna na drobne skaleczenia i kontuzje.

  130,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 176,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Wcierka jest najlepiej sprzedającym się tego typu preparatem na świecie. Jest to mieszanka naturalnych ziół i olejków o działaniu uśmierzającym ból i antyseptycznym. Skuteczny środek na bóle mięśniowe, działający rozluźniająco. Zawiera m. in. ekstrakty z nagietka, echinacei (jeżówka) i piołunu.

  176,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów