Obniżka! Siodło "2000 AP High Wither Hart" Wintec Zobacz większe

Siodło "2000 AP High Wither Hart" Wintec

Nowy produkt

Lekkie, wszechstronne, bardzo wygodne siodło dla koni mocno wykłębionych

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Wysyłka w ciągu 24h.

3 996,00 zł brutto

-10%

4 440,00 zł brutto

Więcej informacji

Siodło Wintec 2000 High Wither Hart zaprojektowane zostało specjalnie dla koni mocno wykłębionych. Osiągnięcie prześwitu, stabilności i wyważonego dosiadu koni o wysokim kłębie nigdy nie było łatwiejsze dzięki tej rewolucyjnej konstrukcji, która utrzymuje konia i jeźdźca w bliskim kontakcie. Siodło niemal zawsze możemy idealnie dopasować zarówno dla jeźdźca, jak i konia. Daje duży komfort dla pleców oraz swobodę w ruchu dla naszego wierzchowca. NOWY Wintec 2000 High Wither All Purpose nadaje się do jazdy rekreacyjnej lub treningu w wybranej dyscyplinie.

System HART:
- Lekkość (waga siodła to około 5,5-6 kg).
- Bardzo wytrzymały materiał syntetyczny do złudzenie przypominający prawdziwą skórę, odporny na pleśń, wilgoć, mróz, bród. Nie wymaga tak częstej pielęgnacji jak siodła skórzane, przy swojej znakomitej wytrzymałości na rozdarcia czy zużycie materiału.
- System wymiennych łęków, pozwala na dopasowanie do niemal każdego konia, tak aby nie uciskało na kręgosłup oraz nie blokowało swobody ruchów.
- "System CAIR", czyli panele powietrzne, które dopasowują się do grzbietu konia tak, aby amortyzować i niwelować punktowe uciski na grzbiecie. Tworzą maksymalny komfort dla konia oraz poprawiają swobodę ruchu jeźdźca.
- System wymiennych poduszek. Są to piankowe wypełnienia, którymi możemy uzupełnić panel siodła. Jeżeli siodło nie przylega idealnie do grzbietu konia, możemy je wypełnić. Poduszki są dostępne w 4 grubościach (4, 8, 12, 16 mm) i 3 częściach składowych (przednia, środkowa i tylna).
- System wymiennych przystuł. Zużyte paski możemy z łatwością wypiąć i wymienić na nowe przystuły syntetyczne bądź skórzane.
- Wymienne klocki kolanowe można dopasować tak, aby nie blokować swobody ruchu jeźdźca. Przymocowane są za pomocą rzepów. Można je wymienić na grubsze lub cieńsze o różnych profilach lub całkowicie odpiąć.
- Antypoślizgowe panele siodła stabilizują czaprak pod siodłem, aby nie wysuwał się podczas treningu.
- Siodło łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia siodła dedykowana jest specjalna pianka "Wintec Saddle Cleaner". Preparat doskonale zmywa zabrudzenia i odświeża syntetyczny materiał.
- Przyczepy puślisk są głęboko zamontowane, dzięki czemu zamki od puślisk nie przeszkadzają podczas jazdy.Kolor: czarny
Rozmiary:  17", 17,5"