Obniżka! Siodło ujeżdżeniowe "Isabell" z systemem CAIR Wintec Zobacz większe

Siodło ujeżdżeniowe "Isabell Hart" z systemem CAIR Wintec

Nowy produkt

Siodło "Isabell" to renomowana jakość wykonania firmy Wintec. Siodło to zostało wyprodukowane przy współpracy z z jedną z najlepszych zawodniczek ujeżdżeniowych na świecie Isabell Werth, która wielokrotnie odnosiła sukcesy, jeżdżąc w siodle Wintec "Isabell", np: indywidualne mistrzostwo świata w 2006 roku 

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 10 do 14 dni.

5 580,00 zł brutto

-10%

6 200,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowy system HART oznacza jeszcze więcej wygody dla jeźdźca oraz konia. System Cair został zachowany, terlica oraz panele siodła są jeszcze bardziej elastyczne, a siedzisko bardziej komfortowe.

Zalety siodła "Isabell Hart" Wintec:


- Lekkość (waga siodła to około 6 kg).
- Bardzo wytrzymały materiał syntetyczny odporny na pleśń, wilgoć, mróz, bród. Nie wymaga tak częstej pielęgnacji jak siodła skórzane, przy swojej znakomitej wytrzymałości na rozdarcia czy zużycie materiału.
-siedzisko siodła pokryte nowoczesnym materiałem Equi-Suede (rodzaj mikrofibry) zapewniający jeszcze większą miękkość i przyczepność niż naturalna skóra. Materiał doskonale zachowuje się w każdych warunkach pogodowych, nawet w deszczu i mrozie.
- System wymiennych łęków, pozwala na dopasowanie do niemal każdego konia, tak aby nie uciskało na kręgosłup oraz nie blokowało swobody ruchów.
- "System CAIR", czyli panele powietrzne, które dopasowują się do grzbietu konia tak, aby amortyzować i niwelować punktowe uciski na grzbiecie. Tworzą maksymalny komfort dla konia oraz poprawiają swobodę ruchu jeźdźca.
- System wymiennych poduszek. Są to piankowe wypełnienia, którymi możemy uzupełnić panel siodła. Jeżeli siodło nie przylega idealnie do grzbietu konia, możemy je wypełnić. Poduszki są dostępne w 4 grubościach (4, 8, 12, 16 mm) i 3 częściach składowych (przednia, środkowa i tylna).
- długie przystuły mocowane w kształcie litery Y
- Duże wymienne klocki kolanowe, które można dopasować tak, aby nie blokować swobody ruchu jeźdźca. Przymocowane są za pomocą rzepów. Można je wymienić na cieńsze lub całkowicie odpiąć.
- Antypoślizgowe panele siodła stabilizują czaprak pod siodłem, aby nie wysuwał się podczas treningu.
- Siodło łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia siodła dedykowana jest specjalna pianka "Wintec Saddle Cleaner". Preparat doskonale zmywa zabrudzenia i odświeża syntetyczny materiał.
- Przyczepy puślisk są głęboko zamontowane, dzięki czemu zamki od puślisk nie przeszkadzają podczas jazdy.
- Dodatkowy kanał stworzony specjalnie na puśliska
- Elastyczna terlica "elastiflex tree" zapewniająca duży komfort podczas jazdy.

Posiadamy siodła testowe Isabell Wintec oraz Bates. O możliwość wypożyczenia siodła testowego proszę pytać telefonicznie lub mailowo.

Siodła posiadają 2-letnią gwarancję oraz dodatkowo 10-letnią gwarancję na terlicę.

Jeśli ktoś z Państwa preferuje siodła skórzane, to polecamy siodło "Bates". Jest ono skórzanym odpowiednikiem syntetycznego siodła Wintec i posiada wszystkie jego zalety.

Kolor: czarny
Rozmiary:  16,5", 17", 17,5", 18"