Nowy Maska nawilżająca do grzywy i ogona Black Horse Zobacz większe

Maska nawilżająca do grzywy i ogona Black Horse

Nowy produkt

Głęboko nawilżająca maska do grzywy i ogona doskonale sprawdzi się w pielęgnacji końskiego włosia u koni, które boją się dźwięku spryskiwaczy. Zapewni długotrwały efekt wygładzenia i nawilżenia.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

65,00 zł brutto

Więcej informacji

Bogata kompozycja olejów naturalnych, witamin i protein nie tylko ułatwi rozczesywanie splątanego włosia ale także odżywki i wzmocni jego strukturę.
Maska polecana jest szczególnie do pielęgnacji włosia pozbawionego połysku, mocno splątanego i zniszczonego.
Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla koni, które boją się dźwięku spryskiwaczy.

Stosowanie:

Maskę nanieść na mokre włosie grzywy i ogona. Pozostawić na kilka minut by produkt się wchłonął. Obficie spłukać ciepłą wodą aż do całkowitego usunięcia pozostałości produktu. Włosie rozczesać w kierunku wzrostu włosia.


Jako kuracja: Wmasować większą ilość maski we włosie, nasadę grzywy oraz rzepu ogonowego. Pozostawić na kilka minut. Po tym czasie spłukać ciepłą wodą.


W codziennej pielęgnacji: Niewielką ilość maski nałożyć na końskie włosie. Po chwili dokładnie spłukać ciepłą wodą.


Jako uzupełnienie pielęgnacji: Niewielką ilość maski rozetrzeć w dłoniach i delikatnie nanieść na końską grzywę i ogon. Nie spłukiwać.

Powtarzać zabieg tak często jak występuje potrzeba jednak mając zawsze na uwadze zdrowie konia (warunki i temperaturę w jakich koń będzie przebywał po kąpieli).