Witamina B i Witamina E z selenem "MUSCLE MAX" Foran

Nowy produkt

Muscle Max Foran  to preparat , który w ogromnym stopniu wspiera siłę mięśni oraz przyspiesza ich regenerację, przyczyniajac się do osiągania najlepszych rezultatów i zapobiegając kontuzjom w wyniku przeciążeń. Muscle Max to przyjemny smak oraz potężna dawka witamin z grupy B, selen, lizynę oraz minerały. Dzięki nim ochrona mięśni u koni jest zdecydowanie skuteczniejsza.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Wysyłka w ciągu 24h.

116,67 zł

Więcej informacji

Suplement Muscle Max w płynie efektywnie wspomaga prawidłowy wzrost tkanki mięśniowej nie tylko u koni sportowych ale także przede wszystkim w przypadku źrebiąt oraz osłabionych koni. Zawierająca się w jego składzie lizyna jest aminokwasem, który odgrywa niebagatelną rolę w tym procesie, o czym przekonały się już miliony hodowców na całym świecie. Wiedzą oni doskonale, że w dzisiejszych czasach muskulatura koni zależy nie tylko od ich uwarunkowań genetycznych, ale też racjonalnego żywienia i odpowiedniej suplementacji. Z tego powodu chętnie sięgają po witaminy w różnej formie, przyczyniając się do wzmocnienia mięśni swoich zwierząt, które wpływają na ich wzrost, ale też stają się bardziej odporne na zmęczenie.

Prawidłowy rozwój mięśni u koni przyczynia się również w dużym stopniu do zwiększenia stopnia atrakcyjności zwierząt, co ma duże znaczenie przede wszystkim dla osób, które zajmują się ich sprzedażą. Ochrona mięśni będąca wynikiem stosowania Muscle Max jest zauważalna w krótkim czasie po rozpoczęciu procesu suplementacji. Ponadto suplement Muscle Max korzystnie wpływa na płodność ogierów kryjących, a także klaczy. Muscle Max, jest w pełni bezpieczny w stosowaniu i łatwy w aplikacji.

Produkty powiązane