Preparat na gnijące strzałki Frog Medic "Strahl Serum" Leovet Zobacz większe

Preparat na gnijące strzałki Frog Medic "Strahl Serum" Leovet

Nowy produkt

Wysoko skoncentrowany preparat do głębokiej i dokładnej penetracji strzałki kopytowej i podeszwy w szczególnych przypadkach: gnicie , zapalenie, infekcje strzałki kopytowej i podeszwy kopyta.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Wysyłka w ciągu 24h.

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Preparat ze specjalnym dozownikiem – wnika głęboko , rozprzestrzenia się w rowkach i małych szczelinach – dosięgając nawet najgłębiej położonych miejsc dotkniętych chorobą. Zapobiega nadmiernej wilgoci i hamuje rozwój choroby. Wysusza strzałkę tak by zdrowe tkanki mogły odrastać. Aktywnie wspiera zdrowe kopyta.

Stosowanie: Po dokładnym oczyszczeniu i wysuszeniu strzałki i podeszwy kopyta , za pomocą aplikatora wprowadzić preparat do wnętrza strzałki i w razie potrzeby rozprowadzić na podeszwie. W zależności od stanu strzałki stosować 1 raz dziennie lub zapobiegawczo 2-3 razy w tygodniu

Skład: olejek z drzewa herbacianego (działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, antyseptyczne, dezynfekujące), olejek terpentynowy  (zwalcza bakterie , dezynfekuje), siarczan glinowo-potasowy (ałun potasu- działa bakteriobójczo, dezynfekująco, przeciwzapalnie, antyseptycznie), ekstrakt z twardzieli drzewa sosnowego (pine heartwood extract- wykazuje właściwości impregnujące , hamuje rozwój grzybów)

Pojemność: 200 ml