Katalog

Producent

Promocje

Kości i stawy Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 214,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Produkt wzmacniający stawy.WŁAŚCIWOŚCIGLISSANDO składa się z wysoko wartościowych roztworów kolagenowych dostarczanych pod postacią najwyższej jakości odżywki. Zrównoważona w naturalny sposób mieszanka dba o optymalne wykorzystanie i dostępność materiałów służących do budowy i regeneracji stawów.GLISSANDO zawiera ponad 15 pojedynczych aminokwasów.

  214,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 369,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Unikalna receptura na zdrowe i silne stawy, zawiera siarczan glukozaminy, kwas hialuronowy, Ester, MSM i chrząstki rekina.

  369,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 239,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Zdrowe i mocne stawy. Różnica w chodach twojego konia w ciągu zaledwie 5 dni. Dodatek paszowy z zawartością 3 najbardziej preferowanych dodatków wspierających funkcje stawów. Posiada unikalną równowagę glukozaminy (ze skorupiaków), siarczanu chondroityny (z chrząstek rekina) i mocnych antyoksydantów. Idealnie wspiera zdrowe chrząstki, tkankę łączną i płyn...

  239,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
 • 335,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.

  Preparat na stawy "Flex Mobil Equine" VetFarmlab to największa możliwa dawka kwasu hialuronowego niezbędna w procesie  regeneracji chrząstki stawowej.

  335,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.
 • 98,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie stawów. W 100% naturalny. Wyciąg z czarciego pazura w postaci płynu. Wykazuje działanie przeciwzapalne.

  98,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 79,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  MSM to naturalny dodatek paszowy stosowany przy zapaleniach i bólach stawów. Zawiera czysty 99,92% metylosulfonylometan. MSM chroni stawy i wzmacnia więzadła i ścięgna. Stosuje się go przy bólach mięśni, zapaleniach stawów, zapaleniach główki stawowej, zapaleniach skóry właściwej kopyta, chorobach strzałki kopyta, bólach części biodrowej kręgosłupa,...

  79,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 203,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  "GelaPony Arthro Biosol to preparat regenerujący stawy, kości, więzadła i ścięgna koni. Jest to skoncentrowany dodatek żywieniowy z wysoką zawartością kolagenu CHP i witaminami w wysoce przyswajalnej i odżywiającej formie. Forma biosolu zapewnia szybkość i wysoki poziom wchłaniania substancji odżywczych i umożliwia lepszą aplikację preparatu. 

  203,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 240,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  "Cortaflex HA Regular Strengh" to najpopularniejszy i najczęściej kupowany produkt cortaflex, doskonały dla koni młodych, starych, aktywnych jak również na emeryturze. "Cortaflex HA Regular Strengh" stosowany jest profilaktycznie, zabezpieczając stawy przed urazami. Odżywia chrząstkę stawową i wpływa na zachowanie równowagi procesów anabolicznych i...

  240,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 170,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Znakomity produkt firmy Equine America producenta "Cortaflex", zawierający dużą ilość nowej wzmocnionej glukozaminy. Glukozamina została wzbogacona MSM oraz kwasem hialuronowym. Preparat wspomaga leczenie stawów oraz usprawnia ich funkcjonowanie.

  170,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów