Katalog

Producent

Przeciw owadom Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • 44,72 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  "Fly Guard" Black Horse jest kompozycją naturalnych olejków eterycznych. Preparat zapobiega ukąszeniom komarów, gzów, meszek, kleszczy i much. Minimalizuje też odczuwanie skutków ukąszeń, pielęgnuje skórę oraz zapobiega ponownym ukąszeniom. Olejek z drzewa herbacianego łagodzi swędzenie i podrażnienie skóry wywołane ukąszeniami owadów.

  44,72 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 88,62 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat oparty na naturalnych olejkach eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. W pełni nieszkodliwy dla koni i ludzi. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  88,62 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 39,84 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Preparat oparty na bazie naturalnych olejków eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. Jest w pełni nieszkodliwy dla koni i ludzi. Posiada przyjemny zapach. Roll-on jest szczególnie polecany do zabezpieczania delikatnych części ciała konia, a zwłaszcza okolic oczu i pyska. Idealnie nadaje się dla koni, które boją...

  39,84 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 147,22 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Środek owadobójczy i odstraszający owady, do pomieszczeń. Najbardziej zaawansowany technologicznie środek do pomieszczeń odstraszający owady. Odstrasza i zabija muchy, moskity i komary do 14 dni po zastosowaniu. Oprócz trzech rozpuszczonych w wodzie substancji czynnych posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  147,22 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 30,89 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.

  Doskonałej jakości balsam z naturalnych wyciągów roślin stosowany do codziennej pielęgnacji po ukąszeniu owadów. Działa chłodząco i wyraźnie zmniejsza uczucie bólu i swędzenia dzięki ekstraktom z nagietka i rumianku oraz prowitaminie B5.

  30,89 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.
 • 104,88 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat stworzony na bazie naturalnych olejków. Dzięki innowacyjnej formule zapewnia optymalną ochronę przed muchami, gzami, komarami, meszkami, a także neutralizuje silny zapach końskiego potu.

  104,88 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 34,15 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat w sprayu skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  34,15 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 20,33 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów, kleszczy i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  20,33 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 12,20 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady niepokojące konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  12,20 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 101,63 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat odstraszający owady na bazie naturalnych składników. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  101,63 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 51,22 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Preparat odstraszający owady w postaci sztyftu, co ułatwia nakładanie preparatu w newralgicznych miejscach takich jak, np. głowa. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  51,22 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
 • 129,27 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.

  Preparat skutecznie odstraszający gzy, komary i inne insekty. Jest to produkt naturalny. Dodatkowo receptura wzbogacona została olejkiem roślinnym. Charakteryzuje się silnym zapachem.  Nie pozostawia plam na skórze ani na sierści.

  129,27 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów