Katalog

Producent

Promocje

Przeciw owadom Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 44,72 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  "Fly Guard" Black Horse jest kompozycją naturalnych olejków eterycznych. Preparat zapobiega ukąszeniom komarów, gzów, meszek, kleszczy i much. Minimalizuje też odczuwanie skutków ukąszeń, pielęgnuje skórę oraz zapobiega ponownym ukąszeniom. Olejek z drzewa herbacianego łagodzi swędzenie i podrażnienie skóry wywołane ukąszeniami owadów.

  44,72 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 88,62 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat oparty na naturalnych olejkach eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. W pełni nieszkodliwy dla koni i ludzi. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  88,62 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 39,84 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Preparat oparty na bazie naturalnych olejków eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. Jest w pełni nieszkodliwy dla koni i ludzi. Posiada przyjemny zapach. Roll-on jest szczególnie polecany do zabezpieczania delikatnych części ciała konia, a zwłaszcza okolic oczu i pyska. Idealnie nadaje się dla koni, które boją...

  39,84 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 147,22 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Środek owadobójczy i odstraszający owady, do pomieszczeń. Najbardziej zaawansowany technologicznie środek do pomieszczeń odstraszający owady. Odstrasza i zabija muchy, moskity i komary do 14 dni po zastosowaniu. Oprócz trzech rozpuszczonych w wodzie substancji czynnych posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  147,22 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 30,89 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.

  Doskonałej jakości balsam z naturalnych wyciągów roślin stosowany do codziennej pielęgnacji po ukąszeniu owadów. Działa chłodząco i wyraźnie zmniejsza uczucie bólu i swędzenia dzięki ekstraktom z nagietka i rumianku oraz prowitaminie B5.

  30,89 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.
 • 104,88 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat stworzony na bazie naturalnych olejków. Dzięki innowacyjnej formule zapewnia optymalną ochronę przed muchami, gzami, komarami, meszkami, a także neutralizuje silny zapach końskiego potu.

  104,88 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 34,15 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat w sprayu skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  34,15 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 20,33 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów, kleszczy i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  20,33 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 12,20 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady niepokojące konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  12,20 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 101,63 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat odstraszający owady na bazie naturalnych składników. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  101,63 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 51,22 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Preparat odstraszający owady w postaci sztyftu, co ułatwia nakładanie preparatu w newralgicznych miejscach takich jak, np. głowa. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  51,22 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
 • 129,27 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie odstraszający gzy, komary i inne insekty. Jest to produkt naturalny. Dodatkowo receptura wzbogacona została olejkiem roślinnym. Charakteryzuje się silnym zapachem.  Nie pozostawia plam na skórze ani na sierści.

  129,27 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów