Konserwacja Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 75,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Środek konserwujący do skór poprawiający wygląd i żywotność. Działający głęboko, szybko przenikający wgłąb skóry. Nie pozostawia plam, nie brudzi i nie tłuści bryczesów. Działa przeciw pleśniom i zapobiega pleśnieniu. Przywraca skórze miękkość, elastyczność oraz plastyczność, przyspiesza zmiękczanie nowej skóry i nie uszkadza szwów.

  75,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
 • 39,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Olej odżywia zarówno starą jak i nową sztywną skórę, głęboko wnikając w jej strukturę. Nie niszczy przeszyć, wspaniale pielęgnuje, zwłaszcza po dłuższych okresach przechowywania oraz korzystania ze sprzętu podczas deszczu. Jest to również odpowiedni środek do rutynowej pielęgnacji w celu zapobiegania wysuszeniu i kruszeniu się skór. Zawiera olej kostny.

  39,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 42,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Olej przeznaczony do regeneracji starej i nowej sztywnej skóry. Głęboko wnika w  strukturę materiału, poprawiając oraz odżywiając go. Nie niszczy przeszyć, wspaniale pielęgnuje, zwłaszcza po dłuższych okresach przechowywania oraz korzystania ze sprzętu podczas deszczu, zapobiegania wysuszeniu i kruszeniu się skór. Często stosowany do odżywiania uprzęży...

  42,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 39,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Dzięki naturalnym składnikom takim jak: wosk pszczeli, lanolina i olej migdałowy balsam wnika głęboko w skórę, nadając jej gładkość i elastyczność. Preparat zapobiega pękaniu skóry i przedostawaniu się do jej wnętrza wilgoci i brudu. Stosowany systematycznie pozwoli długo cieszyć się nienagannym wyglądem siodeł i uprzęży.

  39,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 46,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat przeznaczony do pielęgnacji i konserwacji skór. Dzięki naturalnym składnikom takim jak olejek z jojoby, lanolina, wosk pszczeli, balsam wnika głęboko w skórę i skutecznie ją uelastycznia oraz zabezpiecza przed wilgocią

  46,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów