Konserwacja Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 26,02 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 7 dni.

  Doskonała ochrona skóry przy nadaniu jej odpowiedniej miękkości. Stosowany do siodeł, uprzęży i elementów z gładkiej skóry.

  26,02 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 7 dni.
 • 56,10 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Środek konserwujący do skór poprawiający wygląd i żywotność. Działający głęboko, szybko przenikający wgłąb skóry. Nie pozostawia plam, nie brudzi i nie tłuści bryczesów. Działa przeciw pleśniom i zapobiega pleśnieniu. Przywraca skórze miękkość, elastyczność oraz plastyczność, przyspiesza zmiękczanie nowej skóry i nie uszkadza szwów.

  56,10 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
 • 31,71 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Olej odżywia zarówno starą jak i nową sztywną skórę, głęboko wnikając w jej strukturę. Nie niszczy przeszyć, wspaniale pielęgnuje, zwłaszcza po dłuższych okresach przechowywania oraz korzystania ze sprzętu podczas deszczu. Jest to również odpowiedni środek do rutynowej pielęgnacji w celu zapobiegania wysuszeniu i kruszeniu się skór. Zawiera olej kostny.

  31,71 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 31,71 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Olej przeznaczony do regeneracji starej i nowej sztywnej skóry. Głęboko wnika w  strukturę materiału, poprawiając oraz odżywiając go. Nie niszczy przeszyć, wspaniale pielęgnuje, zwłaszcza po dłuższych okresach przechowywania oraz korzystania ze sprzętu podczas deszczu, zapobiegania wysuszeniu i kruszeniu się skór. Często stosowany do odżywiania uprzęży...

  31,71 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów