Katalog

Producent

Promocje

Preparaty Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • 147,22 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Środek owadobójczy i odstraszający owady, do pomieszczeń. Najbardziej zaawansowany technologicznie środek do pomieszczeń odstraszający owady. Odstrasza i zabija muchy, moskity i komary do 14 dni po zastosowaniu. Oprócz trzech rozpuszczonych w wodzie substancji czynnych posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  147,22 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 44,72 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  "Fly Guard" Black Horse jest kompozycją naturalnych olejków eterycznych. Preparat zapobiega ukąszeniom komarów, gzów, meszek, kleszczy i much. Minimalizuje też odczuwanie skutków ukąszeń, pielęgnuje skórę oraz zapobiega ponownym ukąszeniom. Olejek z drzewa herbacianego łagodzi swędzenie i podrażnienie skóry wywołane ukąszeniami owadów.

  44,72 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 88,62 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat oparty na naturalnych olejkach eterycznych (geranium, cytrynowiec), co uniemożliwia owadom kontakt z ciałem konia. W pełni nieszkodliwy dla koni i ludzi. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.

  88,62 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 104,88 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat stworzony na bazie naturalnych olejków. Dzięki innowacyjnej formule zapewnia optymalną ochronę przed muchami, gzami, komarami, meszkami, a także neutralizuje silny zapach końskiego potu.

  104,88 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 158,54 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.

  Łapka na muchy bez zawartości środków owadobójczych, do wielokrotnego użytku, idealna do łapania much w pobliżu koni. Skuteczna do łapania owadów: mucha domowa ( musca domestica ), zgniłówka pokojowa ( Fannia canicularis ) i podobnych muchowatych.

  158,54 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.
 • 39,84 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.

  Łapka na muchy bez zawartości środków owadobójczych do wielokrotnego użytku, idealna do łapania much w pobliżu koni. Skuteczna do łapania owadów: mucha domowa ( musca domestica ), zgniłówka pokojowa ( Fannia canicularis ) i podobnych muchowatych.

  39,84 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.
 • 39,84 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.

  Preparat zawierający specjalną kompozycję olejków eterycznych o przyjemnym zapachu, które skutecznie zniechęcają muchy, komary, kleszcze i meszki oraz inne owady latające nękające konie. Preparat pozostaje aktywny przez około 5-7 godzin.

  39,84 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 2 do 3 dni.
 • 34,15 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat w sprayu skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  34,15 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 20,33 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów, kleszczy i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady, które niepokoją konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  20,33 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 12,20 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat skutecznie zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami much, komarów i innych owadów kłujących. Składniki preparatu działają odstraszająco na owady niepokojące konie w stajni lub przestrzeni otwartej. Zakłócają system orientacji przestrzennej i węchu dokuczliwym owadom, nie wykazując przy tym działania owadobójczego.

  12,20 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 101,63 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Preparat odstraszający owady na bazie naturalnych składników. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  101,63 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 51,22 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.

  Preparat odstraszający owady w postaci sztyftu, co ułatwia nakładanie preparatu w newralgicznych miejscach takich jak, np. głowa. Odpędza nękające konia muchy, gzy i osy. Działa bezzwłocznie i utrzymuje się przez około 6 godzin.

  51,22 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 7 do 14 dni.
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów