Polarowe  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 56,10 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Derka polarowa w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetnie sprawdza się jako derka treningowa. Nie posiada pasów krzyżowych pod brzuchem. Z przodu zapinana na dwie klamry, z tyłu sznurek do wiązania pod ogonem.  Lamówka oraz wstawki w kontrastowym kolorze nadają jej oryginalnego wyglądu.

  56,10 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 72,36 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Osuszająca derka wykonana z wysokiej jakości polaru - materiał oddychający i szybkoschnący. Idealnie odprowadza wilgoć. Podwójne zapięcie z przodu i pasy krzyżowe. Posiada wzmocnienie w postaci paska grzbietowego i pasków piersiowych.

  72,36 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 64,23 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Derka polarowa w bardzo atrakcyjnej cenie. Posiada pasy krzyżowe pod brzuchem. Z przodu zapinana na dwie klamry, pod brzuchem dwa pasy krzyżowe oraz sznurek do wiązania pod ogonem - to wszystko sprawia, że stabilnie trzyma się na grzbiecie konia. Lamówka oraz wstawki w kontrastowym kolorze nadają jej oryginalnego wyglądu.

  64,23 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
 • 96,75 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Osuszająca derka wykonana z gładkiego jersey'u podszyta polarem. Materiał oddychający i szybkoschnący. Idealnie odprowadza wilgoć. Posiada podwójne zapięcie z przodu i odpinane pasy krzyżowe. Klapa na ogon oraz sznurek zapobiegają przesuwaniu się.

  96,75 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów