Podkładki Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 159,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Żel pod siodło Horze. Dobrze rozkłada ciężar jeźdźca, amortyzuje wstrząsy, chroni grzbiet konia przed otarciami. Pozwala uniknąć bolesności i nadwrażliwych miejsc. Żel idealny jest dla koni o wrażliwych plecach lub wracających do treningu po przerwie czy rekonwalescencji. Utrzymuje siodło w prawidłowej pozycji. Specjalne dziurki w strukturze żelu...

  159,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 159,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.

  Żel pod siodło równo rozkłada ciężar jeźdźca, amortyzuje wstrząsy, chroni grzbiet konia przed otarciami. Pozwala uniknąć bolesności i nadwrażliwych miejsc. Żel idealny dla koni o wrażliwych plecach lub wracających do treningu po przerwie czy rekonwalescencji.

  159,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 5 do 10 dni.
 • 165,00 zł Wysyłka w ciągu 24h.

  Podkładka amortyzująca wstrząsy i chroniąca plecy konia.  Wykonana z trzech warstw materiałów niwelujących wstrząsy. Z jednej strony podkładki znajduje się żel, a druga strona została wykończona pianką neoprenową. Dobra jakość w stosunku do ceny.

  165,00 zł
  Wysyłka w ciągu 24h.
 • 259,00 zł Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.

  Kolekcja podkładek wykonanych z oryginalnej australijskiej owczej wełny. Dobrze prezentują się pod siodłem i jednocześnie chronią grzbiet konia: amortyzują wstrząsy, zapobiegają otarciom, doskonale wchłaniają pot i nie dopuszczają do odparzeń. Podkładki mają właściwości aseptyczne i antygrzybiczne.

  259,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania od 3 do 5 dni.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów